MarchaMundialdasMulleresnaGaliza

Cambiar o mundo para cambiar a vida das mulleres, cambiar a vida das mulleres para cambiar o mundo

Organizacións e particulares que asinan en apoio da campaña EU DECIDO! En defensa do dereito ao aborto, na Sanidade Pública! PDF Imprimir Correo-e
Escrito por Administradora   
Martes, 12 Maio 2009 09:16

Asinan en apoio da campaña:

Organizacións

Particulares

  1. Mariola Mourelo (Analista)
  2. Lara Rozados Lorenzo (xornalista )
  3. Laura Bugalho (Pedagoga Social)
  4. Héctor López de Castro Ruiz (Avogado)
  5. Cristina (Traballadora Social)
  6. Carolina Castiñeiras Brandón (Concelleira do BNG de Laracha )
  7. Victoria Louro Ferreiro (operadora de tráfico)
  8. Cristina Alonso Salgado (Asesora Xurídica )
  9. Sonia Gómez López (Administrativo)
  10. Paulo Carlos López López (Xornalista)
  11. Macías López (Estudante)
  12. Roberto Rodríguez González (Orientador laboral)
  13. Laura Arjonilla (Estudante)
  14. Bárbara Primo (Administración)
  15. Ana Bringas López (Profesora)
  16. Carmen Meilan (Xubilada )
  17. Comba Campoy Garcia (Xornalista)
  18. Mercedes Villegas Andrino (parada)
  19. Maria Fernandez (Técnico Auxiliar Enfermería)
  20. Mar Gómez García (Funcionaria)
  21. Paula Lubián Educadora (Ambiental)
  22. Raquel Lopez Alvarez (Estudante)
  23. Isa (administrativo)
  24. Enrique Campos Sáez (DUE/Profesor)
  25. Azul (Desempregado)
  26. Concepción García Rivero (Profesora)
  27. Lucía López Sobrado (Estudante de Ciencias Políticas)
  28. Lola Ferreiro Díaz (Médica)
  29. Rosalía Ferreiro (Estudante)
  30. Antonio Blanco López (Ensino)
  31. Paula Lopez Brage (TCAE)
  32. Pablo Belay Fernández (Estudante)
  33. Mª Soledad Fuentes Vázquez (Socióloga)
  34. Valeria Dubra Toja (Administrativa)
  35. Iago Figueiras Rodríguez (Estudante)
  36. Noelia do Rego (Psicóloga)
  37. Xosefina Rosa (Auxiliar de biblioteca)
  38. Socorro Santos Lorenzo (Mestra)
  39. Lucía Vila (Orientadora laboral)
  40. José Mato Alborja (Funcionario)
  41. María del Mar López González (Estudante)
  42. Rebeca Iglesias López (Educadora)
  43. Mónica Amado Branco (Administrativa)
  44. David Fernández García (Estudante)
  45. Xosé M. López Ciprián (Administrativo)
  46. Pepa Castro Rodríguez (Educadora social)
  47. Carmen Couceiro Gadea (Bibliotecaria)
  48. Mar Hermida Pico (Profesora)
  49. Dolores Chapela Pérez (Técnica superior)
  50. Breixo Lousada Valdês (Desenhador Gráfico)
  51. Carlos Neira Cortizas (Profesional autónomo)
  52. Gloria Porto Piñón (Traballadora social)
  53. Patricia Alonso (Docente)
  54. Suso Manteiga (Profesor de secundaria)
  55. Carmen García Rodeja (Profesora)
  56. Gloria Soneira (Profesora de secundaria)
  57. Anxo Castro (Funcionario de Xustiza)
  58. Iñigo J. Ansotegi Soares Seito (Vitivinícola)
  59. Zeltia Martinez López (Estudante)
  60. Xoán Carlos Miranda Carro (Encarregado de comércio)
  61. Tebra Rodriguez Hermida (Educadora social)
  62. Flor Maceiras (Actriz)
  63. Xoán Reices Villar (Estudante)
  64. Fina Bastón Osinde (Profesora)
  65. Martín (Comunicación e deseño)
  66. Cristina Lerma Rey (Profesora)
  67. Concepción Valladares Vazquez (Coidadora)
  68. Alexandre Garrido López (Estudante de 2º Bacherelato)
  69. Xosé Manuel Casais Montemuíño (Empregado comercio)
  70. Rosa Maria Pena González (Ama de casa)
  71. Marta González (Estudante)
  72. Emma Casal Giráldez (Educadora social)
  73. Marta Rodríguez Pérez (Técnica de igualdade)
  74. Mercedes Cayeiro González (Administrativa)
  75. Sila Cela Ferreiro (Estudante)
  76. Marola Mosquera Castro (Auxilio Xudicial)
  77. Andrea(Estudante)
  78. Olga Castro (Investigadora predoutoral)
  79. Esteban Souto Bargiela (Enxeñeiro Técnico Industrial)
  80. Ruth Tuvio Villar (Estudante tradutora e transcripción)
  81. Antía Fernández Miraz (Estudante de dereito)
  82. Belén Martín Lucas (Profesora universitaria)
  83. Inácio Pavón (Sindicalista)
  84. Mª del Pilar Romero Pernas (Estudante)
  85. Camila (Auxiliar administrativo)
  86. Anxo Sánchez Regueiro (Técnico)
  87. Maite Crespo (Médica)
  88. Olga Leirós (Técnica de formación)
  89. Eva Fernández (Turismo)
  90. X. Alberte Cea Rodríguez (Orientador laboral)
  91. Xoán Inacio Amoedo Lueiro (M. Ambiente - pesca)
  92. Eugenia Tenorio (Traballadora social)
  93. Alberte Araúxo Vilar (Médico SERGAS)
  94. Sabela Buján (Estudante)
  95. Iolanda Rei (Enfermeira)
  96. Ramón Faraldo Pardo (Funcionario)
  97. Mariam Ferreiro Vidarte (Traballadora social)
  98. Pedro Galván Sánchez (Mestre)
  99. María José Sánchez García (Celadora)
  100. Alberte Sánchez Regueiro (Artes gráficas)
  101. Afonso Sánchez Regueiro (Funcionario)
  102. Constanza Fernández-Couto Tella (Comercial)
  103. Paula (Psicóloga)
  104. Irene Galván Sánchez (Estudante)
  105. Mar Noya Pazos (Estudante)
  106. Pilar Tobar Conde (Profesora de ensino medio)
  107. Xoán Díaz García (Profesor ensino medio)
  108. Laura Mariño (Doutoranda)
  109. Cristina Meizoso Alonso (Administrativa)
  110. Silvia Fernández Cociña (Traballadora social)
  111. Ana Villanueva Vázquez (Traballadora social)
  112. Anxo Manuel Franco Vidal (Tenente alcalde do concello de Dodro)
  113. Carme (Enxeñeira técnica agrícola)
  114. Irene Calvo Mosquera (Autónoma)
  115. Mª de la Luz Balado Ferreiro (Mestra)
  116. Dolores Queiro (Cooperación)
  117. Mª do Carme Cociña (Ensinante)
  118. Mª Jesús Díaz Anca (Psicóloga clínica)
  119. Anxo Barreiro García (Arquitectura interior)
  120. Silvia Gutiérrez González (Estudante)
  121. Angela Vizoso Marcos (Técnica en consultoria)
  122. Carme Fernandez (Funcionaria)
  123. Lucía Bello Fariñas (Administrativa)
  124. Mercedes Queixas Zas (Docente)
  125. Ana González Sánchez (Avogada)
  126. Vanesa (Administrativo)
  127. Mabel (Administrativo)
  128. M. C. Regueiro López (PAS)
  129. Xabier Macías (Psicólogo)
  130. Mercedes Teijeiro Gato (Ensinante)
  131. Alba (Estudante)
  132. José Antonio Añón Patiño (Xornalista)
  133. Nuria Polo (Xornalista)
  134. Angeles Guisán Seijas (Médico y psicóloga)
  135. Xose Lois Freire (Chico Hosteleiro)
  136. Pilar González García (Psicóloga)
  137. Silvana (Técnica de orientación laboral)
  138. Ruth (Estudante)
  139. Marta Merayo Ferreiro (Estudante)
  140. Flora Miranda Pena (Médica)
  141. Ana Cunqueiro (Producción cultural)
  142. Maria Reimondez (Tradutora e escritora)
  143. Ana Fungueiriño Carneiro (Traballadora social)
  144. Isa (Horticultura ecolóxica)
  145. Sabela Míguez Bugallo (Técnico superior en imagen para diagnostico)
  146. Carolina Perez Perez (Estudante-Parada)
  147. Montserrat Centelles Farré (Psicóloga)
  148. Alba Maria Canoura Castro (Estudante)
  149. Angel Amancio Sotillo Aragunde (Administrativo)
  150. Ilda Lortes (Profesora)
  151. Ana (Socióloga)
  152. Luísa González (Xurista )
  153. Paquita (Mestra)
  154. Margarita Taracido Trunk (Profesora)
  155. Enrique Girón Martinez (Informático)
  156. Maria (Delineante)
  157. Xosé Sánchez (Funcionario)
  158. Diana (Xoieira)
  159. Cristina (Animadora sociocultural)
  160. Yolanda Ferreiro (Avogada)
  161. Paula Rial Dieste (Técnica deportiva)
  162. Mª Xesús (Teleinformadora)
  163. Aida Vivero Ferreirua (Psicóloga)
  164. Abel Tarrio Abuin Carpinteiro)
  165. Paula Choza (Xornalista)
  166. Maria Montenegro Pérez (Parada)
  167. Benito Pérez Santiago (Soldador)
  168. María Ferreiro Santos (Labrega sindicalista)
  169. Julio Fernandez Couto (Profesor)
  170. Lucía (Estudante)
  171. Sandra (Graduado social)
  172. Xavier Pérez Davila (Ensinante)
  173. Eva Gil Rodríguez (Educadora social)
  174. Angela Mariño Docabo (Educadora social)
  175. Eva Moreira Fontan (Aux. Laboratorio)
  176. Maria Jose Campo Bangueses (Parada)
  177. Lorena Regueiro Blanco (Administrativa)
  178. Sara Otero Gago (Profesora)
  179. Sandra (Interiorista)
  180. Evaristo Deus Deus (Biólogo)
  181. Violeta (Educadora social)
  182. Ana Sanchez Regueiro (Artesana)
  183. Ilda Blanco González (Profesora)
  184. Milagros (Autónoma)
  185. Sofia Riveiro Olveira (Educadora social)
  186. Sabela Liñeira Mosquera (Decoradora/deseñadora)
  187. Claudia Sarmiento (Estudante)
  188. Sagrario de Paz (Profesora de secundaria)
  189. Mª Elena De Jesús Rodríguez (Psicóloga)
  190. Belén (Teleoperadora)
  191. Luís Pardo (Xornalista)
  192. Noa Olalla Presas Bergantiños (Estudante filoloxia USC)
  193. Catuxa Lombao (Funcionaria)
  194. Marta Rodriguez Alvarez (Xornalista)
  195. Patricia Porto Paderne (Educadora social)
  196. Felipe Calvo Rodriguez (Proxectista)
  197. Luís Pimentel Giráldez (Estudante)
  198. Mª Ángeles Tato Blanco (Traballadora social)
  199. Alicia E. Serantes Gómez (Veterinaria/Profesora universidade)
  200. Angel Perez Arenas (P.E.S)
  201. Maria Barreiro Dominguez (Educadora social)
  202. Marta Sanz Lorenzo (Educadora social)
  203. Ines Rodo Montes (Leitora)
  204. Margarida Corral Sánchez (Técnica de Igualdade da CIG)
  205. Yara Perez Lopez (Administrativa)
  206. Maria Maceira Rodriguez (Funcionaria)
  207. Loli (Funcionaria)
  208. Isolina Bonacho Paniagua (Médica)
  209. Mónica Susavila Banco)
  210. Begoña (Comercial)
  211. Pilar Gonzalez Novoa (Bibliotecaria)
  212. Laura Gonzalez Novoa (Bibliotecaria)
  213. Cristina González Nóvoa (Bibliotecaria)
  214. Almudena Taboada Castro (Ama de casa)
  215. Nuria Andión (Bibliotecaria)
  216. Zorahaida C. A. (Educadora social)
  217. Lidia (Animadora sociocultural)
  218. Isaac González García (Funcionario)
  219. Paola Obelleiro (Xornalista)
  220. Rocio (Estudante)
  221. Natalia Dominguez Galán (Técnica de igualdade)
  222. Susana Mª Gómez Pedreira (Mestra)
  223. Lucía Garzón Cuadrado (Profesora)
  224. Cathryn Teasley (Profesora)
  225. M. Genoveva Cordeiro Bermudez (Traballadora social)
  226. Celia Penide Aller (Ensinante)
  227. Amanda Casais Pena (Desempregada)
  228. Sonia (Freelance)
  229. Maria Rocio Moreiras Plaza (Bibliotecaria)
  230. Carmo Mascarenhas (Psicóloga)
  231. Marta Vázquez Pena (Investigadora I+D)
  232. Jorge Díez Arnaíz (Actor)
  233. Vanessinha (Nomepisesofreghao)
  234. Pilar do Río Regos (Profesora)
  235. María González (Arquitecta)
  236. Federico Alvargonzález (Labrego)
  237. Paula Fernández González)
  238. Marta Casal Cacharrón (Socióloga)
  239. Lupe Ces Rioboo (Mestra)
  240. María Martínez de la Colina (Enfermeira)
  241. M C Regueiro López (PAS (III) Universidade Corunha)
  242. Lola Casal Pardal Técnico (Admón)
  243. Miguel Anxo Abraira Sobrado (Autonomo)
  244. Migule A. Neira Romero (Pensionista)
  245. Alba Méndez (Estudante)
  246. Iago Gómez Salgado (Estudante)
  247. Inácio Martínez Orero (Sergas)
  248. Concepción Fernández Pena (Profesora)
  249. Iria Rodríguez Pérez (Enxeñeira)
  250. Jesús Ortueta Andonegui (Persoal laboral Xunta de Galicia)
  251. Xavier Gómez Santiso (Sindicalista)
  252. María José Suanzes Peña (Educación secundaria)
  253. Pilar Paz Rodríguez (Estudante)
  254. Rebeca (Educadora)
  255. Carmen (Enxeñeira técnica agrícola)
  256. Carlos Suárez Dopico (Empregado público)
  257. Diego Bernal Rico (Técnico de normalizaçom lingüística)
  258. Araceli Barros Caos (Dirección)
  259. Lucía Bello Fariñas (Administrativa)
  260. Olatz Aldasoro (Deseñadora)
  261. Javier Oliver Repáraz (Auxiliar administrativo)
  262. Daniel Espiñeira (Informática)
  263. María José Varela Rubio (Profesora)
  264. Anxos Cabada (Mestra)
  265. Lucía Fernández (Psicóloga)
  266. Telma Naveira Roca (Ensinante)
  267. Beatriz Vilaverde Santamariña (Técnica de normalización lingüística)
  268. Purificación Cabido Pérez (Profesora)
  269. Gracia   Profesora (ESO)
  270. Sandra Pesqueira Pérez (Turismo)
  271. X. Ramón Lopez Orozco (Funcionario)
  272. Almudena Valiñas Conchouso (Administrativo)
  273. Dolores Oviedo Vareu (Grabadora)
  274. Xesus Rodriguez Castro (Funcionario)
  275. Antonio García García (Construcción)
  276. Roberto Silveira (Gerente)
  277. Eva Rodríguez Díaz (Estudante)
  278. Begoña Mantiga Pose (Ama de casa)
  279. Esther Rodríguez Muros (Profesora)
  280. Diana Fernández Santullo (Avogada)
  281. Anxeles Grez Gomez (Profesora)
  282. Xosé González Rego (Xubilado)
  283. Belén Martínez Portela (Sindicalista)
  284. Xosé  Losada Gonzalez (Sindicalista)
  285. Xosé Ramón Farinas (Profesor)
  286. Jorge Vázquez Rodríguez (Mantemento)
  287. Ramón Faraldo Pardo (Funcionario)
  288. Mª Nieves Suárez Martínez (T. Social)
  289. Sandra Novo Rivas (empleada de supermercado)
  290. Nuria Suarez (educadora social)
  291. Óscar Antón Pérez García (Tco. Agrícola)
  292. Lois Díaz (Educador social)
  293. Beatriz Navarro (Aguiar Mestra)
  294. Carolina García Chico (Educadora social)
  295. Julia Rodríguez Chao (Funcionaria)
  296. Guillermo Sotillo Louro (Estudante)
  297. Concepción Valladares Vazquez (Coidadora)
  298. Carme Glez Daporta (Educadora social)
  299. Rosario Corbal Godoy (Funcionario)
  300. Luz Marcos Buján (Coidadora ed especial)
  301. Rita Lustres Alonso (Educadora social)
  302. Lucía (Educadora)
  303. Marta Martinez Salvans (Educadora especial c/personas c/discapacidad intel)
  304. Carmen Otero Ruíz (Fisioterapeuta)
  305. Ana Gay (Educadora social)
  306. Nuria (Educadora social)
  307. Myriam Moran Sacristan (Mestra)
  308. Pepe Cuba (Teleoperador)
  309. Beatriz Pérez Fernández (Licenciada en psicoloxía)
  310. Nélida Casal Díaz (Mestra)
  311. María Marta Somoza (Decoradora)
  312. Jose Mariño (Desempregado)
  313. Mª José Lubián Fernández (Estudiante)
  314. Maria Luz Medraño (Administrativo)
  315. Isabel Pasaro (Teleoperadora)
  316. Filipe Antonio Fernández Diez (Profesor)
  317. Javier Herva Míguez (Quiromasaxista)
  318. Rosa Fernández Rojo (Deseño gráfico)
  319. Dores Sánchez Alegre (Técnica de normalización lingüística)
  320. Belen Lopez Vazquez (Editora)
  321. Xabier López López (Escritor)
  322. Eva Salgado Rodríguez (Traballadora social)
  323. Juan Gonzalo Mosquera (Tallón Biólogo)
  324. Ester Mariño Costales (Técnica igualdade)
  325. Belen Permuy Rodriguez (Desempregada)
  326. Jose Manuel (Seguridade)
  327. Pura Ferreño Saia (Enxeñeira agrónoma)
  328. Rute (Responsavel de projectos e RRHH)
  329. Clara (Operária)
  330. Mariam Ferreira Golpe (Tca. Forestal)
  331. Edita Rodríguez Oca (Estudante)
  332. Peregrina Ferrenho Garcia (Funcionária da Junta da Galiza)
  333. Raquel Rey Blanco (Xornalista/Editora de video)
  334. Antón Fernández Escuredo (Xornalista)
  335. Daniela Vázquez Arias (Estudante)
  336. Lola (Docente)
  337. Patricia Sáez Pérez Aux. (Administrativa)
  338. Iria Gestoso (Estudante)
  339. Salvador Mourelo Peres (Professor e tradutor)
  340. Elsa Pardo-Ciorraga Melendrez (Opositora)
  341. Loreto Primo (Autónoma)
  342. Lucia Lopez Perez (Estudante)
  343. Isabel Torres Jack (Ensino)
  344. Maria Rosa Fernandez Rodriguez (Terapeuta ocupacional)
  345. Julia Barbosa Sánchez (Técnica concelleria muller, Vilagarcía)
  346. Raquel González Caamaño (Profesora)
  347. Lucia Medina Navarro (PAS universidade)
  348. Tereixa Otero (Ensinante)
  349. Xose Antonio Meixide Fernandez (Funcionario)
  350. María García Gomez (Educación ambiental)
  351. Ximena Mariel González Ataide (Estudante)
  352. Mercedes Manteiga Ferro (Auxiliar biblioteca)
  353. Yolanda Fernández Rivas (Traballadora social)
  354. Alianza Trillo Cabrejo (Pedagoga Social)
  355. Taraeixa Pereiro García Aauxiliar admnistrativa)
  356. Alicia (Orientadora laboral)
  357. Patricia Vaquero González (Axente de igualdade)
  358. Daniel Fco. Cánovas Calvo (Educador social)
  359. Sabela (Mestra)
  360. Iria Santamariña Pérez (educadora familiar)
  361. Mª Josefa Jiménez Sánchez (socióloga)
  362. Mª Paz Gutiérrez Abella (Traballadora social)
  363. Lola Ferreiro Díaz (Médica)
  364. Beatriz Estévez Lorenzo (Mestra)
  365. Marta Patiño (Educadora social)
  366. Xoan Carlos Pena Landeira (Mestre)
  367. Carmen Oviedo Santiso (Xubilada obra social CG)
  368. Rosana Valle (estudante)
  369. Marisa Vázquez (profesora ensino secundario)
  370. Pilar Barciela (museóloga)
  371. Manuel Reyes Villar (estudante)
  372. Fátima Cabaleiro Rodríguez (administrativa)
  373. Concepción Sánchez Sánchez (administrativa)
  374. Ana G. Fernández Salgueiro (teleoperadora)
  375. Anxo Torres Sánchez (administrativo)
  376. Francisco Niño Ricoy (Ensinante)
  377. Mª Dolores Alvarez Rey (conservadora-restauradora)
  378. Xosé Mario Rodríguez Gala (traballador xunta)
  379. Isabel Blanco Domínguez (xinecóloga)
  380. María Rosendo Priego (educadora social)
  381. Vanesa Vázquez (teleoperadora)
  382. Nuria Rivera Barcia (educadora social)
  383. Chapela Iglesias Mirales (administrativa)
  384. Cristina (estudante)
  385. Elena Fernández González (educadora social)
  386. Alfredo Iglesias Diéguez (ensinante ensino secundario)
  387. Sabrina Suárez (caixeira)
  388. Carmela Garrido (funcionaria)
  389. Marcos Lans
  390. Ofelia (profesora)
  391. Ana Vázquez Fano (empresaria)
  392. Alberto Vilabora Pérez (delineante)
  393. Natalia Guerreiro Polo (enxeñeira técnica industrial)
  394. Isabel (Sindicalista)
  395. Andrea Rico Adega (educadora social)
  396. Mª Hortensia Diéguez Rojo (Auxiliar administrativo)
  397. Susana Vilaboy Cabarcos (técnica en prl)
  398. Aida Pérez Salgado (técnica cooperación)
  399. Cruz Castaño (funcionaria)
  400. Paula Veira (Traballadora social)
  401. Laura (sensibilización)
  402. Sandra Ramilo Rodo (educación)
  403. Rubem Centeno Paradela (sociólogo)
  404. Rocío Fraga Sáenz (socióloga)
  405. Marta Lores (Prof. Tit. Universitaria)
  406. Mónica (en paro)
  407. Fernando Pol Trigo (informático)
  408. Vanessa Folgueira Abraira (educadora)
  409. Manuel Armas Munín (profesor ensino secundario)
  410. Beatriz Mato Márquez (UDC)
  411. Bruno Vilela López (parado-estudante)
  412. Alicia Troncoso Alonso (mestra)
  413. Esther Basanta Regodesebes (psicóloga/coordenadora)
  414. María (delineante)
  415. Sandra Ledo Piñeiro (estudante)
  416. Maite Insua Cabanela (estudante)
  417. Uxía Aguiar Ballesteros (restauradora de bens culturais)
  418. Laura (educadora social)
  419. Teresa Rodríguez Vilaseco (tecn.en orientación e inserción.)
  420. Paula Casal Canabal (abogada cim)
  421. Sandra Silvestre (activista social)
  422. Alba (estudante)
  423. Lina Ares (ensino)
  424. Xosé María Bello Pose (funcionario)
  425. Dolores Fernández González (traballadora social)
  426. Diana Yañez Alvarez (Traballadora social)
  427. Ana Martínez Moraña (Médica)
  428. Isabel Aránzazu Estévez Lavandeira (xornalista)
  429. Xiana López Penedo (Traballadora social)
  430. Esther Martínez Domínguez (administrativa)
  431. Javier Lois Caderno (funcionario)
  432. Manuela López Santiago (funcionaria)
  433. Susana Pavón Estévez (funcionaria)
  434. Margarita Recondo González (educadora social)
  435. Belén Álvarez (licenciada en dereito)
  436. Mª Pilar Pérez Dopeso (psicóloga)
  437. Laura Rego Rouco (administrativa)
  438. Albino Caneda González (administrativo)
  439. Mª José Alonso González)
  440. Mª Pilar Pazos González (dependienta)
  441. Alexandre Entenza Loira (Mantemento)
  442. Xosé Emilio Dopazo (administrativo)
  443. Xosé Farruco Graña Rama (profesor)
  444. Xosé María Cotelo Freire (electricista)
  445. Mª Teresa Rarge (alcaldesa)
  446. Isabel Lorenzo Martínez (ceap)
  447. Margarita Pérez Davila)
  448. Alexandre López Romero (mozo almacén)
  449. Ramiro Rodríguez Suárez (informático)
  450. Oscar Franco Fernández (profesor)
  451. Francisco Cortez-Lobao Sineiro (estudante)
  452. Xosé Palacio (profesor)
  453. Rita Castaño Castaño (estudante)
  454. Rubén Guerra Domínguez (estudante)
  455. Luis Martin Risco (docente)
  456. Xosé Manuel Mexuto Seoane (xornalista)
  457. Mª Guadalupe Núñez Carballo (parada)
  458. Obdulia auxiliar (enfermería)
  459. Xoan Luis López Alonso (mestre)
  460. Rafael Mouzo Lago (xubilado)
  461. Estrella Tomás Fernández (xubilada)
  462. Xosé Fernández Baltar (estudante)
  463. Anxo Iglesias Covelo (administrativo)
  464. Diego Santorio Moscoso (engenheiro)
  465. Araceli Paz (ensinante)
  466. Mª Carme Pernas Bermúdez (parada)
  467. Xosé F. Nebril García (orientador)
  468. Xosué Campos Lages (xerente)
  469. Alberte Sánchez Matos (consultor)
  470. Rebeca Sánchez Campos (educadora)
  471. Mª José Míguez Abad (seguros)
  472. Lucía Santos Omil (dependienta)
  473. Ana Sánchez Minimo (funcionaria)
  474. Xulio Ponte Veiga (cladereiro)
  475. Mónica Díaz Carrodeguas (teleoperadora)
  476. Xulio Castañal Canto (Médico e psicóloga)
  477. Fernando Pérez Costas (empresario)
  478. Xosé Rodríguez Dubra (taxista)
  479. Xosé Manoel Gómez García (electricista)
  480. Ainza López Cuadrado)
  481. Mª Alicia Martínez Cibes (Enfermeira)
  482. Lucía Novas Garrido (profesora)
  483. Isabel Méndez Alonso (Enfermeira)
  484. Mª Cirstina Ferreiro López (Enfermeira)
  485. Abel Pérez (programador)
  486. Antón Castro Ferreiro (estudante)
  487. Xosé Lois Freire Domínguez (traballador)
  488. Xosé Ramó0n Pousa Dieguez (profesor)
  489. Paz Hermida Iglesias)
  490. Xosé Maria Sánchez Pena (mestre)
  491. Manuel García Creo (estudante)
  492. María Veiga Moirón (empresaria)
  493. Cándido Fernández Domínguez (profesor)
  494. Alba María Feixóo López (estudante)
  495. Silvia María Fernández Paz (s.a.d)
  496. José Fernández Pérez (amo de casa)
  497. Xosé Manoel Casais Montemuiño (empregado)
  498. Macías López Iglesias (estudante)
  499. Fernando Francés Valiño (xornalista)
  500. Pedro Ortueta Bermejo (estudante)
  501. Rafael Lema Blanco)
  502. Nuria Fernández Iglesias (estudante)
  503. María Esperanza Freire Barge (estudante)
  504. Daniel Ermo Sánchez (advogado)
  505. Jorge F. García Pampín (operario)
  506. Asunción Veloso Peaguda (mestra)
  507. Xosé Ramón González Losada (avogado)
  508. Elba Abraira Sobrado (dependienta)
  509. Sabela Sánchez Trigo (médico)
  510. Damián Santomé Soto (estudante)
  511. Santiago Suárez Blanco (funcionario)
  512. María Sánchez Andrade Sánchez (prexubilada)
  513. María Isabel Serantes Gómez (funcionaria)
  514. Eva Guerrero Rico (auxiliar advo).
  515. Sabela Figueira Tenreiro (funcionaria)
  516. Ana González Jove (precaria)
  517. Rosa Maria Pena González)
  518. Susana Mª García Rodríguez (funcionaria)
  519. Eladino Cabanelas Fdez. parado-(estudante)
  520. Emma Abella Cruz (profesora)
  521. Paco Souto Barreiro (percebeiro)
  522. Angelina Diéguez Sobrino (xornalista))
  523. Ana Pérez Davila (textil)
  524. Mª Jesús Canosa López (Ama de casa)
  525. Miguel Rey Tarrio (estudante)
  526. Balbina Gándara Antelo (estudante)
  527. Mª Xesús Quintela Pérez (funcionaria)
  528. Gonzalo Rodríguez García (estudante)
  529. Robert Neal Baxter (profesor)
  530. Mª Teresa González Morgade (estudante)
  531. Noelia Pérez Suárez (estudante)
  532. Iago Varela Martínez (estudante)
  533. Luís Miguel Puente Castelo (estudante)
  534. Daniel Canabal Castro (estudante)
  535. Andrea González Abildes (estudante)
  536. Montserrat Rei Patiño
  537. Paula Costa Franqueira
  538. Uxío Benítez Fernández
  539. Oscar Martínez Iglesias
  540. Pilar Rivera Mosquera (estudante)
  541. Gonzalo Veiras (empregado)
  542. Xosé A. Silveira Rodríguez (profesor)
  543. Rosa García Rey (auxiliar.educadora)
  544. Carla Alonso Ozores (educadora)
  545. Fco. Xosé Rei García (administrativo)
  546. Iria Buxán Raposo (comercial)
  547. Marcos Antonio López Fernández (traballador)
  548. Noemí Giráldez Rodríguez (estudante)
  549. Ester Castro García (funcionaria)
  550. Rubén Alonso Lobato (funcionario)
  551. Agueda Rei García (estudante)
  552. Sara Abeijón Prado Aux. (Administrativa)
  553. Jesús Fraga Veiga (obreiro)
  554. Manuel Amado Fontenla (funcionario)
  555. María Carvo (mestra
  556. Mercedes Suárez Pazos (profesora)
  557. Esperanza Castro González
  558. Carlota Arias González (parada)
  559. Vicente Hermo Santamaría
  560. Milagros Rey Rivas (trabalhadora)
  561. Francisco Fernández Pérez (retirado)
  562. Xulio Fernández Casquero (sindicalista)
  563. Mª Belén Durán Calvo (Ama de casa)
  564. Antonio Menduiña Bastón (recambista)
  565. Rafael José Adalid Rodríguez (estudante)
  566. Olaia Ledo Díaz (oceanógrafa)
  567. Miguel González Álvarez (estudante)
  568. Olalla Conde Seoane (estudante)
  569. Sherezade Fernández Placin (estudante)
  570. Marcos González Pérez (estudante)
  571. Brais Fernández Prieto (exeñeiro)
  572. Alexandre Fernández Pino (estudante)
  573. Marcelo Rodríguez Acosta (funcionario)
  574. Xosé M. Iglesias Oz (funcionario)
  575. Ramón Rodríguez Bouza (cociñeiro)
  576. Verónica Hermida García (asesora lingüística)
  577. Duarte Romero Varela (estudante)
  578. Xabier I. Villares Naveira (estudante)
  579. Sila Cela Ferreiro (estudante)
  580. Iria Otero Romero (investigadora)
  581. Fran Anton González Sanmamed (estudante)
  582. Susana Trillo López (Mestra)
  583. Alfredo González García (autónomo)
  584. Mª Teresa Sobradelo Iglesias (Ama de casa)
  585. Mª Paz Negreira Barcia (Traballadora social)
  586. Mª Dolores Montoya Freire (adminstrativa)
  587. Amara Méndez Alonso (Traballadora social)
  588. Silvia Díaz Iglesias (concelleira)
  589. Sonia Albor Gómez (funcionaria)
  590. Alexandre Insua Moreira (técnico)
  591. Carlos Roca Rodríguez (administrativo)
  592. Luisa Pereira Varela (as miñas labores)
  593. Ainara Legarreta Estévez (técnica en integración social)
  594. Beatriz R. González (diseñadora web)
  595. Eva Bergantiños (Pérez pedagoga)
  596. Yolanda Arias Conde (concelleira)
  597. Xosé Fco. Vales Fernández (traballador)
  598. Cristina Barja Barja (estudante)
  599. Xesús Carcía Covo (sindicalista)
  600. vicente González Chedo
  601. Ledicia Fernández Sousa (estudante)
  602. Rafael Sisto Edreira (ensinante)
  603. Manuel Gaudo Dopico (empregado)
  604. Euloxio Franco Barros (camioneiro)
  605. Sivino Borja Cosdido (electicista)
  606. Anxo Rei Martínez (administrativo)
  607. Carme Adán Villamarín (deputada)
  608. Laura Rivas Vales
  609. Margarida  Martins Vilanova (ensinante)
  610. Rosana Pérez Fernández (funcionaria)
  611. Antonio M. Rañales Mayobre (traballador)
  612. Miguel Anxo Aldea Moscoso (traballador)
  613. Mª Concepción Blanco Piñeiro (funcionaria)
  614. Raquel González Ferrón (Traballadora)
  615. Cristina Barreiro Couto (mestra)
  616. Armando Carril Casanova (estudante)
  617. Mónica Fernández Valencia (administrativa)
  618. Xosé Iglesias García (técnico Inclusión)
  619. Xurxo Pérez Rodal (asistencia técnica)
  620. Xoán Carlos González Campo (mestre)
  621. Maria Peleteiro Fontenla
  622. Antón M. González Pérez (empregado)
  623. Olalla Casas Chaves (empregada)
  624. Milagros Torrado Cespón (docente)
  625. Ledicia Trillo González (Xornalista)
  626. Antom Fente Parada (estudante)
  627. Raúl Aragunde Pérez (educador)
  628. Manoel Santos (biólogo)
  629. Mónica Bastos Pérez (desempregada)
  630. Isidoro Piaso (empresario)
  631. Xesús M. Piñeiro Rebolo (xornalista)
  632. Chus Seoane Vázquez (parada)
  633. Marcelino Negro López
  634. Ana Mª Benito Galai
  635. Gael González Beira
  636. Bernardo Fraga Galdo
  637. Vanessa García Rodríguez (estudante)
  638. Lola Martínez Lorenzo
  639. Soraya Grela Rodríguez (estudante)
  640. Mabel González Alvarez (ensinante)
  641. Roi García Camba (estudante)
  642. Alexandra Cortón Veiga
  643. Xosé Hixínio Adega Ardao (estudante)
  644. Pablo Martínez López (estudante)
  645. Ana Barreiro Buján (estudante)
  646. Xosé M. Pérez Bouza (enxeñeiro)
  647. Victoria García Rebollido (empregada)
  648. X.R. Porto (fontaneiro)
  649. Carlos M. Marcote Suárez (enx.deseño)
  650. Hortensia Alvarez Folgar (sindicalista)
  651. Ana Mª Rodríguez Vázquez (sindicalista)
  652. Vanesa Gómez Lourido (xornalista)
  653. Manuel Fernández (pensionista)
  654. Rita M. Couto Seijido (vendedora - concelleira)
  655. José M. Abalo Rivas (técnico)
  656. Mª Pilar Fariña Vázquez (estudante)
  657. Sonia Sainz Suárez (empresaria)
  658. Xosé Bieito Seoane F. (economista)
  659. Javier Cabaleiro Pereira (soldador)
  660. Xosé Mª Dios Diz (médico)
  661. Antonio López Bengoetxea (prensa)
  662. Mª Teresa Guiances Coto (administrativo)
  663. Manuel Rodiño Fernández (forestal)
  664. David Rego Cabanas (electricista)
  665. Carlos Bouzada Fernández (comercial)
  666. Mercedes R. Bulaño (funcionaria)
  667. Henrique Álvarez Vilar (conserxe)
  668. Xosé Sánchez Moreiras (administrativo)
  669. Aurora Ben González (mestra)
  670. X. Manuel Barreiro Insua (mestre)
  671. Manuel Núñez (labrego)
  672. Xabier Tora Gipon (ensinante)
  673. Alfonso Rodríguez Vales (administrativo)
  674. Carlos Montero Basadre (educador)
  675. Antonia González Gónzalez (médica)
  676. Xoán Antonio Cortés Alonso (profesor f.vial)
  677. José Angel Rodríguez Grandal
  678. Blanca Rodríguez Pérez (Traballadora social)
  679. Rubén Cela Díaz
  680. María Luisa Varela Nogueiras (mestra)
  681. Pilar Álvarez Pérez (opositora)
  682. Angeles Rodiño Medraño (Traballadora social)
  683. Victoria de Arce (en paro)
  684. Xosé Antón Vilaverde (técnico de redes)
  685. Inma García Escourido (Estudante de dereito)
  686. María Albert (Xornalista)
  687. María Luisa García Vila (modista)
  688. Martín Luís Becerra (estudante)
  689. Irene Aneiros González (psicóloga)
  690. Carole Hermida Gulías (profesora)
  691. Xosé Ramón Mojon González (autónomo)
  692. Xunqueira Canusa Sanjurjo (administrativa)
  693. Gonzalo Blanco Vázquez (celador CHOU)
  694. Adolfo Muiños Sánchez (funcionario)
  695. Ester Vázquez Vázquez (autónoma)
  696. Jesús Lista Neira (pensionista)
  697. Mª Xosé Jiménez González (profesora)
  698. Xoán A. Monasterio López (condutor)
  699. Sandra Mª Acebros Dopacio (autónoma)
  700. Tania Acebrás Dopacio (advogada)
  701. Mª Sol Balseiro Díaz (autónoma)
  702. Alfonso Diz (funcionario)
  703. Lucía González Álvarez (funcionaria)
  704. Ramona Barrio Rodríguez (profesora)
  705. Iolanda Veloso Ríos (concelleira)
  706. Manuel Carnicero (advogado)
  707. Emilia Tereiro (funcionaria)
  708. Francisco Fra Fernández (estudante)
  709. Luis Miguel Suárez Pérez (hostaleiro)
  710. Pilar Otero Botana (funcionaria)
  711. Mª Xosé Freixo Mariño (profesora)
  712. Samuel Rodríguez López (profesor)
  713. Hipólito Torres Fontán (celador CHOU)
  714. Marcos Ferradós García (operario)
  715. Diego Lorenzo Moura (estudante)
  716. Rosa González Estévez (xerocultora)
  717. Elisa Pérez Vázquez (coord.museo)
  718. Mario Maceiras Dosíl (axente sindical)
  719. Ramoxo Vieites Vieites (empregado)
  720. Xolino Lopero Lopero (emgregado)
  721. Maruxa Vicente Domínguez (tec.selección)
  722. Miguel Anxo Seivane (empresario)
  723. Xosé Anxo Cruz Mahía (técnico audiovisual)
  724. Isabel Masquinel (ATS)
  725. Marcos Maceira Eirís (dinamizador cultural)
  726. Manuel souto Silm (encargado)
  727. Xurxo Fernández Díaz (estudante
  728. Mª Xosé Cuesta Fdez (funcionaria)
  729. Xosé M. Blanco Álvarez (varios)
  730. Antón Reixa Gómez
  731. César Lourido Landin (topógrafo)
  732. Reis Rodríguez Dopazo (xornalista)
  733. Marcos Loureiro Díaz (estudante)
  734. Margarita Mejuto Canabal (traballadora)
  735. Mariso Pérez Ogando (traballadora)
  736. Carlos Fernández Rodríguez (autónomo)
  737. María Traba Pérez (estudante)
  738. Carmen Carolina Figueira López (aux.farmacia)
  739. Alfonso Mouzo Lago (funcionario)
  740. Isabel Gacio Pacios (funcionaria)
  741. Ron Fernández Silva)
  742. Rosa Maria Pereira Vázquez (traballadora)
  743. Rosa M" Basalo Vázquez (técnica medioambente)
  744. Vicente Vidal Díaz (constr.naval)
  745. Sonia Ares Pérez (orfebre)
  746. Antonio Veiga Outeiro (Empregado público)
  747. Xosé Riveiro Vidal (hostelería)
  748. Xosé Olmos Vázquez (hostelería)
  749. Alfonso Fernández Diéguez (sindicalista)
  750. Xerardo Cerqueiro (pensionista)
  751. Pablo Campos López (artes gráficas)
  752. Marta Varela Rodríguez (técnica)
  753. Ramón Alfonso Fernández (sindicalista)
  754. Iván Olmos Ferreiro (estudante)
  755. Laura M Arias Díaz (estudante)
  756. Aroc Barela Labandeira (estudante)
  757. Carmen Carolina Fernández Cesariego (traballadora)
  758. Mª do Mar Sarmiento (administrativa)
  759. Xosé Manuel Magariños Rodríguez (funcionaria)
  760. Secundino Fernández Fernández (funcionario)
  761. Begoña González Núñez (redeira)
  762. Iria Pérez Alonso (estudante)
  763. José Manuel Outeiro García (funcionario público)
  764. Cristina Santos Díaz (técnica)
  765. Lidia Ponte Abeijón (estudante)
  766. Matilde Caamaño Casas (comercial)
  767. l.Xosé Tato Bello (administrativo)
  768. Xosé Ares González (autónomo)
  769. XM Carril Vázquez (profesor)
  770. M.Teresa Castro Villaverde (médica)
  771. Xosé Paleo Rodríguez (obreiro)
  772. Iria Alonso Casares analista (político)
  773. Roberto Rodríguez González (orientador laboral)
  774. Luís Miguel Borrajo Gutiérrez (axente viaxes)
  775. Xabier Pérez Iglesias (obreiro)
  776. Sandra Mª Fernández Agraso (secretaria médio)
  777. Pilar Prieto Pita (mestra)
  778. Hortensia García Díaz
  779. Gloria Inés Vázquez Castro (mestra)
  780. Pilar Martínez Vázquez (Xornalista)
  781. Lorena Martínez Fernández (en paro)
  782. Manuel Ruibal Pardante (funcionario)
  783. Brais Arias Rio (estudante)
  784. Fran Ramos Acibey (funcionario)
  785. Xosé Antón Vicente (mestre)
  786. Raquel Castro Fernández (bibliotecónoma)
  787. Antía Rodríguez Nieves (enxeñeira)
  788. Amada Traba Díaz (docente)
  789. Isabel Pérez González (docente)
  790. dolores Vilavedra (docente)
  791. Einés Monteagudo (estudante)
  792. Xoán Xosé Castaño Conde (mestre)
  793. Manuel Santos Mareque (obreiro)
  794. Xosé Veiras García (biólogo)
  795. Eva Rodríguez Portos (empregada)
  796. Olalha Barro (sindicalista)
  797. Raquel Lobelle González (estudante)
  798. Margarita García Bouzón (autónoma)
  799. Mª Jesús Bóo Feijóo (docente)
  800. Catalina Carreira Estévez
  801. Raúl Francés Rodríguez (mestre)
  802. Rosa Mª Pérez Pérez (PSX)
  803. Mª Teresa Justo Fedal (peón)
  804. X.Manuel Sánchez Rei (profesor)
  805. Afonso Legaspi Verga (administrativo)
  806. Xosé R. Ramos Lema (técnico)
  807. Alfonso Mouzo Trillo
  808. Victorino Ares Prado (sindicalista)
  809. Xosé Manuel Pérez Fernández (técnico)
  810. Xabier Santalla Gómez (funcionario)
  811. Xosé Xoan Bermúdez Tajes (mariñeiro)
  812. Paula Cañás Díaz (técnica)
  813. Mónica Castro Nogareda (educadora)
  814. Alberte Mera García (estudante)
  815. Josefina López Pico (p.laboral)
  816. Inés Roca Requeijo (concelleira)
  817. Manuel Gallardo (sindicalista)
  818. Arturo N. Fontán Pérez (profesor)
  819. Mª José Álvarez (profesora)
  820. Beatriz García Riolo
  821. Francisco Cabello Domínguez (comercial)
  822. Belén Rodríguez Baños (estudante)
  823. Xosé Manuel Méndez Díaz (ensinante)
  824. Tomé M. Freire Blanes (AEDL)
  825. M. Nieves Paz Vilar (técnica)
  826. María Menduiña Durán (opositora)
  827. Vitoria Iglesias Morales (funcionaria)
  828. Roberto Mariño Cores (xerente)
  829. Belén Abeal Pérez (estudante)
  830. Laura Rodríguez Pena (estudante)
  831. Ana Riveira Roca (parada)
  832. Antón Somoza Caxaco (investigador)
  833. Rafael Vilar González (escritor)
  834. Luís Enrique Yáñez Estévez (opositor)
  835. Beatriz García-Ramos Macho (mestra)
  836. Miram Fernández Louzao (xornalista)
  837. Iago Carreira Trigo (traballador)
  838. Helena Gayet
  839. Francisco Román Costa (profesor)
  840. Xabier Ignacio Louzao Rodríguez (xestor)
  841. Santiago Agra Bermejo (estudante)
  842. Martiño Noriega Sánchez (médico)
  843. Maria Mar Raña Vázquez (aux.enfermería)
  844. Xosé Lois Calvelo Rozas (contable)
  845. Dulce Canosa Trillo (dona do fogar)
  846. Cristina Amor Faya (visiante museos)
  847. Ramón V., Advíz Noén (pensionista)
  848. Fedilgio Recondo Marmuez
  849. Celso Xavier Milleno Sánchez
  850. Mª do Pilar Xiráldez
  851. Bernardina Ferreirós Calo
  852. Mª Jesús Seijo García
  853. Guillerme Vázquez Vázquez
  854. David Paratcha Suárez (mariñeiro)
  855. Lourdes Núñez (mestra)
  856. Xesús Álvarez (Xornalista)
  857. Xosé Oca enxeñeiro (naval)
  858. Milagros Lantes Seara (mestra)
  859. Xesús Domínguez (protésico dental)
  860. César Varela (Mestre)
  861. Juan Antono Lage Otero
  862. Juán Marrube Rodríguez
  863. Mª Xesús López (ensinante)
  864. Manuela Portas
  865. Helena Veiguela Martínez (funcionaria)
  866. Modesta Riobóo Dos (aux.enfermería)
  867. Saúl Santin Pablanca (xestor deportivo)
  868. Rosa Ana Somoza
  869. Carmen Souto
  870. Pablo Vidal Rios (estudante)
  871. Ramiro Reconso (administrativo)
  872. Carlos Outeiro Brande (xestor ambiental)
  873. Nuria Varela Suárez (pedagoga)
  874. Ana Varela Rojales (orientador laboral)
  875. Teresa Varela Suárez (Enxeñeira agrónoma)
  876. Mª Luz Varela Vidal (comercial)
  877. Xosé Xoán Santamaria Pazos (economista)
  878. Beatriz Pérez Mosquera (técnica imaxe e son)
  879. Carme Vázquez Vázquez (ensinante)
  880. Xermán Rouco Llanderrozas
  881. Mª Dolores Pena Pena (técnica emprego)
  882. Estrela Vilaverde Creo
  883. Andrés Sánchez Labandeira (profesor)
  884. María Villaronga (estudante)
  885. Paula Turnes Quintáns (estudante)
  886. Mª Dolores Dopico Aneiros (profesora)
  887. Roberto Fernández Lores (comercial)
  888. Celia Mª Blanco Sobrino (técnica)
  889. Manuel Acuña Acuña (empresario)
  890. Iván Fernández González (xornalista)
  891. Francisco Santos Acevedo
  892. Raquel González Hermida (graduada social)
  893. Paula Castro Lago (xornalista)
  894. Iria Salvande Lorenzo (sindicalista)
  895. Dores Martínez Castelo (sindicalista)
  896. Andrea Sieiro Paz (estudante)
  897. Mª Antonia Pérez Villar (funcionaria)
  898. Héctor Salgado García (estudante)
  899. Xoán López Vilaboa (técnico electrónica)
  900. Xosé María Torne Saa (comunicación)
  901. Agustín Refuerzo Van (xubilado)
  902. Cristina Hermida (administrativa)
  903. Melania Vilela Vilela (estudante)
  904. Rogelio Souto Torre
  905. Xosé Luís Suárez Becerra (empresario)
  906. Marta Rivas Rodríguez (psicóloga)
  907. Mª Xosé Rodríguez Miel (arqueólogo)
  908. Manuela López Rodríguez (mestra)
  909. Noa Fernández Gómez
  910. Néstor Varela (electricista)
  911. Camilo Friol Piñeiroa (xornalista)
  912. Gilberto Caamaño Beiro (bombeiro)
  913. Lourdes Pérez Torres (docente)
  914. Monserrat Lloves (disenadora)
  915. Jacobo Fernández Casabella (trabalhador)
  916. Alberto Amado Tallón (traballador)
  917. Rafael González (profesor em
  918. Mª Ursula Muiños Rodríguez (traballador)
  919. Froilán Luces Canto (escritor)
  920. Isabel Corbacho Silva (traballadora)
  921. María Amado Corbacho (estudante)
  922. Noelia Amando Corbacho (estudante)
  923. Olga Baltán (traballadora)
  924. Montserrat López Doce (traballadora)
  925. Pilar Álvarez Pemán (admon/coidadora)
  926. Tania Ameneiro Calvo (traballadora)
  927. Rosa Valcárcel Vázquez (traballadora)
  928. Ibán Gómez Vázquez (traballador)
  929. Xosé Alberte Lorenzo Novas (traballador)
  930. Cipriano Louzán Agudo (autónomo)
  931. Xán Barreiro
  932. Luís Miguel Carballo Pancevo (docente música)
  933. Emilio García Juanamon (naval)
  934. Sara Fernández Murados (traballadora)
  935. Eva Álvarez González (traballadora)
  936. Öscar Calvo Varela (sindicalista)
  937. Manuel Pico Meizoso
  938. Mª Carmen Fernández Bra
  939. Santos Díaz Graiño (metal)
  940. Anxo Villares
  941. Miguel A. Gutiérrez
  942. Vitor Recarei Añón (aux.administrativo)
  943. Mª José Feijóo Alén (carniceira)
  944. José Manuel Berruga González (banca)
  945. Rubén Berruga Cañás (funcionaria)
  946. Lucía Domínguez Rodríguez (dependente)
  947. Xoán Xosé León Martínez (empregado)
  948. Anxo Moredo Carreño (estudante)
  949. José Serantes Teijeiro (administrativo)
  950. Mercedes Espinosa (médica)
  951. Afonso Losada Rodríguez (operario)
  952. Lourdes Mariño Fernández
  953. Manuel Blanco Mouro (médico)
  954. Kevin Prieto García (estudante)
  955. Paula Covelo Roma (Traballadora social)
  956. Francisco Xosé Gómez Cano (empregado banca)
  957. Goretti Sanmartin Rei (profesora)
  958. Pilar Blanco López (concelleira)
  959. Xoaquín de Acosta Beiras (enxeñeiro)
  960. Marcelino Sanmarful Rodríguez (delineante)
  961. Daniel Salgado García (xornalista)
  962. Xosé Luís López Rábade (enfermeiro)
  963. Inma Orol Janeiro (mestra)
  964. Mª Socorro Veiga Prego (autónoma)
  965. Xosé González (autónomo)
  966. Xesús Ledo
  967. Xosé Mª Campos González (labrego)
  968. Manuela Rocío Sampayo David (estudante)
  969. Pilar Fernández Méndez (ensinante)
  970. Estevo Sánchez Gálvez (estudante)
  971. J. Ángel Sánchez Tallón (estudante)
  972. Laureano Muiños Lago
  973. Rosa Domínguez Anyoes (traballadora)
  974. Xoán Carlos Bouso Carballeira (parado)
  975. M. Orlando González (médico)
  976. Ángel Durán Gareiros (empregado)
  977. Marcos  Rivas
  978. Emilio Iglesias Barreiro
  979. Consuelo Ferreiro Fernández
  980. Xoxe Borrajo Losada
  981. Xurxo Novoa Rey (funcionario)
  982. Carme Fouces Díaz (ensinante)
  983. Xosé López Pérez (sindicalista)
  984. Manuel Neira Castro (pensionista)
  985. Pedro Membiela Iglesias (profesor)
  986. Montserrat Nóvoa Gómez (adminstrativa)
  987. Carme María Rivas Lois (aux.administrativa)
  988. Brais Pedreira Taboada (estudante)
  989. Mª José Tarrío Cereijo (traballadora)
  990. Xosé Ramón Franco Vidal (traballador)
  991. Adrián Gómez Vázquez (traballador)
  992. Antonia Alcalde Seijo (traballadora)
  993. Mª Xosé Bravo Sanjosé (ensinante)
  994. Asunción Gómez Neira (ensinante)
  995. Tamara Setien Siz (estudante)
  996. Vicente Miguez Rios (consultor)
  997. Daniel Gómez Rodríguez (empregado)
  998. Alicia Trashorras Madarro (monitora)
  999. Ramón Gato Bañobre (administrativo)
  1000. Alexandre Vázquez Lorenzo (estudante)
  1001. Pablo Tortagada Bermúdez (estudante)
  1002. Mª Ánxeles Regueiro Blanco (tco.medio ambiente)
  1003. Antón Xosé Brión Ríos (estudante)
  1004. Manuel Camiño Mouzo (sindicalista)
  1005. Xosé Miguel Bermúdez (empregado)
  1006. Marcos Sumavielle Rodríguez (estudante)
  1007. Beatriz Gómez Lourido (estudante)
  1008. Ricardo Alonso Fernández (ensinante)
  1009. Nuria Torra Vázquez (educ.infantil)
  1010. Elisa Sanlés Rego (sanidade)
  1011. Cristina Alonso Salgado)
  1012. Xosé Álvarez Murias (chófer)
  1013. Nicolás Fernández Piñeiro (funcionario)
  1014. Rosa de la Parra Martínez (profesora)
  1015. Ana I. Paz Villar (xestora)
  1016. Ignacio González Afaros (informático)
  1017. Mª del Mar Lado Vila (pedagoga)
  1018. Rosa Otero (empregada)
  1019. Xosé M. Pérez Dedios (funcionario)
  1020. Xosé Taboada Durán (topógrafo)
  1021. Óscar Álvarez (administrativo)
  1022. Luís Pérez Estévez)
  1023. Vanesa Lado Figueiras (operaria)
  1024. Xosé Antón Vázquez Dorrio (seaga)
  1025. Xosé Lois Quintás Coello (informático)
  1026. Xesús Álvarez (xornalista)
  1027. Marta Sánchez Fraga (educ.ambiental)
  1028. Sabela Míguez Bugallo (tecn.sup. imaxe diagnóstica)
  1029. Ana Belén García Guillén (teleoperadora)
  1030. Ana Santomé (funcionaria)
  1031. José Ramón (administrativo)
  1032. Gemma Novelle (obreira)
  1033. Fernando Trigo Chouzinho (estudante e empresario)
  1034. Noelia Primo
  1035. Raquel Monteso Fernández (Traballadora social)
  1036. Paula González Fernández (estudante)
  1037. Marta Esther Santos Pérez (Profesora)
  1038. Holanda Rivera Veloso (celadora)
  1039. Anxo Lois Diéguez Pardo (Parado)
  1040. Mª del Rocío Blanco Fernández
  1041. (Psicóloga) Ana Mª Mourelle Quintáns (Administrativa)
  1042. Lois Cambeiros Cives (Profesor)
  1043. Nuria Andión (bibliotecaria)
  1044. Marta González Vila (parada)
  1045. Jessica Núñez Rego (educadora social)
  1046. Dolores Vázquez (educadora social)
  1047. Julia Mirón García (traballadora)
  1048. Paula Alexandre Teixeiro (desempregada)
  1049. Antom Árias Curto (perito mercantil)
  1050. Montserrat Rey Patiño (parada)
  1051. Loli Vázquez Vilameá (profesora)
  1052. Tamara Montero (xornalista)
  1053. Aida Vasques Varela (trabalhadora)
  1054. Belén Núñez Romero (funcionaria)
  1055. Marta Núñez Corbalán (consultora)
  1056. Mercedes García (profesora adultos)
  1057. Lucía (estudante) Nieves Rodríguez Domarco (monitora)
  1058. Mª do Carme Cociña (ensinanta)
  1059. Beatriz Vilaverde Santamariña (tecn.normal.lingüística)
  1060. Isabelle Kerdudo (profesora)
  1061. Mª Xosé Rodríguez Valcárcel (profesora)
  1062. Cristina M. Teixeiro (investigadora)
  1063. Gael González Beira (estudante)
  1064. José Ángel Mascarell Pérez (educador social)
  1065. Roberto Rey Feijoo (avogado)
  1066. Silvia Mª Gálvez Vilches (educadora social)
  1067. Pepa Vázquez Martínez (traballadora social)
  1068. Manuel Graña (ensinante)
  1069. Anxo Varela rubio (profesor)
  1070. Carmen Álvarez Vilas (estudante)
  1071. Dores Rivas Troiteiro (ensinante)
  1072. Gema Miranda (estudante)
  1073. Fina Bastón Osende (profesora)
  1074. Manuel Bouzón (caldereiro)
  1075. Emilio Sánchez Gómez (mestre)
  1076. Aurora Besteiro Cabanas (mestra)
  1077. Mar Prado (administrativa)
  1078. Beatriz Gómez Amigo (lda.en arte e museos )
  1079. Denís Rodríguez (estudante)
  1080. Francisco Pillado Maior (escritor-editor)
  1081. Paula Fátima Pichel Garrido (profesora)
  1082. Peter Brea Rodríguez (hosteleiro)
  1083. Lucía Mosquera Costa (debuxante)
  1084. Pilar Suárez García (actora)
  1085. José Manuel Ares Roel (ilusionista)
  1086. Paula Suárez García (empresaria)
  1087. Diego Uzal Roel (desempregado)
  1088. Mauro Álvarez Cortés (desempregado)
  1089. Antonio Vázquez Gómez (autónomo )
  1090. Irma Suárez García (terapeuta)
  1091. Rubén Alonso Vieras (técnico)
  1092. Laura Brandariz Gómez (estudante)
  1093. José Antonio Botana Frías (panadeiro)
  1094. Ricardo B. Souto Lojo (fonta diseño)
  1095. J. Carlos Mínguez (fontaneiro)
  1096. José Manuel Souto Veiras (traballos verticais)
  1097. Damián Vázquez Rodríguez (traballos verticais)
  1098. Carmen Torreiro Blanco (estudante)
  1099. Oscar Castiñeiras García (carpinteiro)
  1100. Martina Torreiro Blanco (caixeira)
  1101. Marcos Uzal Trigo (pinchadiscos)
  1102. Miguel Pose Abeijón (traumatólogo do automóvil)
  1103. Silvia Suárez García (forestal)
  1104. Rafael Araujo Meleiro (funcionario)
  1105. Daniel Candal (responsábel nacional de ensino medio de Comités)
  1106. Mª Carmen Pérez Arias (enfermeira)
  1107. Anxela Lagoa Ferreira (técnica de emprego)
  1108. Amalia (deseñadora gráfica)
  1109. Julia (programadora)
  1110. Antía Barreiro Mourelle (parada)
  1111. Almudena Pérez (arquitecta técnica)
  1112. Rocío (auxiliar de S.A.F.)
  1113. Olalla Rodríguez Quintáns (autónoma)
  1114. Tareixa Romero Quintáns (informática)
  1115. René Gamborino Amaro (estudante)
  1116. Fidel Domingo Mijangos (técnico)
Última actualizaciónfeita en Sábado, 30 Xuño 2012 22:30
 

Participa!

unete.png

Opinión - Debate

A Viñeta

A MMM en Twitter

Perfil no Facebook de Marcha Mundial Mulleres Galiza

Enlaces Web











Banner Apoio:



Coloca un na túa páxina web !

Campañas:

cartazrumboagaza.jpg

4accion.png

fotocool_web.png

pgda.jpg

Cartel
Cartel

Publicacións:

tribunal_acusacion.jpg marchabrazil.jpg novasfeministas.jpglibroaiiiaccioninternacional.png portada_aborto.jpg24maio.png

Descargas:

Organizacións que integran a MMM:

NACIONAL
ADEGA [ir]
Andaina, Revista Galega de Pensamento Feminista [ir]
Anova [ir]
BNG - Comisión de Mulleres [ir]
Cerna [ir]
CC.OO - Secretaría da Muller [ir]
Esquerda Unida - Área da Muller [ir]
Forum Galego de Política Feminista [ir]
Galiza Nova - Asemblea de Mulleres [ir]
MÁMOA, Asociación Galega Pro Lactancia Materna
Mulleres Cristiás Galegas
Sindicato Labrego Galego - Secretaría das Mulleres [ir]
STEG - Asemblea de Mulleres [ir]
Xuventude Comunista [ir]
VIGO
AREA LOURA – Mulleres do Val Miñor
Asociación multicultural de mulleres [ir]
Colectivo Violeta
Dorna
Federación Veciñal Eduardo Chao - Vocalía da Muller [ir]
FIGA (Feministas independentes Galegas) [ir]
Mulleres Progresistas de Vigo [ir]
Nós Mesmas [ir]
Rede de Mulleres Veciñais Contra os Malos Tratos [ir]
FERROL
Fuco Buxán [ir]
Lefre de Caldereta [ir]
USTG - Departamento da Muller [ir]
PONTEVEDRA
Asemblea de Mulleres de Pontevedra
COMPOSTELA
LIBERANZA, Asociación de Promoción da Muller
COSTA DA MORTE
Buserana
A MARIÑA
Observatorio da Mariña pola igualdade [ir]

Organizacións que colaboran coa MMM:

Mulleres Nacionalistas Galegas [ir]

Usa software libre

Cartel

Quen está en liña?

Temos 49 convidados en liña